Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Kategorie produktů

Main menu

PROČ NAKUPOVAT HODINKY U NÁS?

DÁREK

DÁREK

dárek ke každé objednávce hodinek

DOPRAVA ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA

při objednávce nad 1000 Kč

RYCHLÉ DORUČENÍ

RYCHLÉ DORUČENÍ

expedice zboží skladem do 24h

VÝHRADNÍ DOVOZCE

VÝHRADNÍ DOVOZCE

ručíme za originalitu

Značka A-nis, její pilotní kolekce, je inspirována přírodou Skotské vysočiny.

Jedno z posledních míst, kde ještě můžete zažít opravdovou samotu a na vlastní kůži pocítit surovost a krutost vysokohorské přírody, tak často za nepříznivého počasí. Kraj, kde je, na rozdíl od jiných částí Skotska, velmi rozšířen původní gaelský (keltský) jazyk. Při pohledu do nekonečné a nedotčené krajiny máte pocit, že se čas zastavil a současné nyní je stejné jako a-nis kdysi dávno.

Růžová- Jak vzácný je okamžik, kdy se na obloze objeví červánky. Večerní i méně časté ranní, zalijí nebe barvami od světle růžové přes oranžovou až k červené. Zachytit jen jeden jediný moment, nyní si uchovat to kouzlo, které téměř okamžitě pomine.

Modrá- Barva hluboké vody. Nehybná jezerní hladina, v níž se zrcadlí pošmourné nebe před bouřkou a pod níž může být ukryto tajemství, které nemá být nikdy prozrazeno.

Zelená- Pohledem do zeleně prospíváme svému zraku. A je tolik odstínů, kolik je rostlin na světě. A tato zelená voní, voní jako jehličnatý les. Barva borovicového jehličí klidní a posiluje mysl.

Černá- Noc v přírodě je jiná, než ta městská, je černější. Neprostupná, pro někoho smutná, pro jiného uklidňující. Černá vlastně obsahuje všechny barvy a noc vlastně obsahuje okamžiky uplynulého dne.

Bílá- Stejně pomíjivá jako oblaka, jako sníh, jako čistota. Bílý den s beránky na obloze i na pastvě, den, který má nespočet okamžiků k zapamatování i těch které budou odneseny jako bílé chmýří z pampelišky.
 

Celkem: 0,- CZK
K pokladně

Přihlášení nebo registrace

Kontakty

Příkopy 95, 547 01 Náchod,
Česká republika
info@fashion-hodinky.cz

Pondělí - Pátek (8:00 - 17:00)
+420 773 584 202

Poradna pro zákazníky

Sociální sítě

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2023